Скачати додаток Монобанк на мобільний та ноутбук

Скачати додаток монобанк

"Монобанк" є першим мобільним банком на території України. Його клієнти можуть не лише переказувати гроші друзям, а й оплачувати комуналку та поповнювати рахунок на мобільному телефоні. Кредитний ліміт складає 100 000 гривень. Ставка за кредитами найнижча в Україні. Кешбек для тих, хто наважився скачати програму «Монобанк», дорівнює 20%.

А також клієнтів приваблює простота отримання банківської картки – для відкриття рахунку достатньо лише сфотографувати ІПН та паспорт, встановити програму та відповісти на запропоновані запитання. Після цього можна замовити доставку. Керувати ж отриманою карткою можна за допомогою програми, про яку йтиметься у статті.

Функціонал програми «Монобанк»

Завантажити програму

Після завантаження в додатку доступні потрібні послуги:

 • Поповнення рахунку.
 • Оплата штрафів.
 • Онлайн ігри.
 • P2P-переклади.

Поповнити можливо не лише свій рахунок, а й друзів. Для цього достатньо вибрати необхідний контакт зі списку.

А також є функція спільної оплати рахунку. Це можна зробити так:

 1. Один із учасників оплачує отриманий рахунок за допомогою своєї картки чи смартфона. Далі, слід відкрити програму та знайти відповідну витрату у виписці. Натиснувши на неї, потрібно вибрати опцію «оплачувати разом».
 2. Після цього з'явиться спеціальне вікно, в якому має бути зазначена сума. Вона буде поділена на всіх. На цій стадії у того, хто сплатив замовлення, є можливість виключити з підсумкового чека ціну власного замовлення, а решту суми запропонувати сплатити іншим.
 3. У вікні потрібно вказати тих, хто заплатить. Для цього можна скористатись як списком контактів у додатку, так і сервісом Snake to pay. Якщо всі друзі запустять таку програму і потрусять смартфон, телефон сам виявить їх і запропонує додавання до списку для здійснення оплати.
 4. На наступній стадії необхідно вказати, як має бути поділений чек, тобто конкретна сума для кожного. Також слід надіслати запит на здійснення оплати.
 5. Далі кожен учасник процесу отримає запит про оплату на відповідну суму, яка має бути підтверджена. Слід натиснути «здійснити оплату», і кошти крім частини користувача надійдуть з його карту.

Для оплати можна використовувати як свої гроші, так і кредитні кошти. При використанні у останніх користувачів не береться комісія.

Можливо скопіювати номер своєї картки. Для цього, потрібно увійти в програму, завантажити яку можна користувачам як Google Play, так і Android, і потягнути за свою картку вліво. Після цього вона відобразиться на весь дисплей. Можна буде побачити не лише її номер, а й термін дії.

Якщо натиснути на кут картки, вона перевернеться, і можна буде побачити код CVC. Натиснувши на номер і потримавши трохи довше звичайного, власник зможе скопіювати його в буфер обміну. Це зручно, коли заповнюється форма, в яку треба ввести інформацію про карту, з мобільного телефону.

Завантажити "Монобанк" для Android

Ось кілька причин, чому варто встановити Монобанк на Андроїд:

 • Безкоштовність завантаження.
 • Можливість здійснення найпопулярніших платежів.
 • Підтримка всіх актуальних версій телефону Android.

Для завантаження потрібно перейти в Google Play, вибрати в пошуку відповідний додаток Monobank і натиснути "встановити". Дочекавшись закінчення скачування, слід натиснути «відкрити». Щоб увійти в програму, необхідно скористатися своїм логіном та паролем.

Завантажити Монобанк на iPhone

На iPhone завантажується як і на Android. Власнику iOs необхідно перейти до AppStore і, обравши відповідне доповнення, натиснути «завантажити». Тим, хто не авторизувався, необхідно реєструватися у додатку, натиснувши на відповідну форму.

Завантажити Монобанк на iPhone

Для ПК

Встановити «Монобанк» на ноутбук можна, встановивши утиліту Bluestacks. Щоб настроїти її, слід пройти авторизацію за допомогою свого облікового запису Google і прийняти правила пропонованої угоди. Далі слід завантажити ще одне доповнення – у пошуковому рядку треба написати Google Play. Ця програма потрібна безпосередньо для того, щоб завантажити Monobank.

Після цього потрібно прописати «Монобанк» у пошуковій системі Google Play. Іконка цієї програми чорна, а посередині є білий напис. На цю іконку треба натиснути. Дочекавшись закінчення завантаження, можна увійти в додаток.

Отже, утиліту можна завантажити як для iPhone чи Andriod, так і для ПК. Для цього потрібно дотримуватись запропонованої інструкції.

Питання експерту

Скільки коштує переказ грошей

Поповнення картки monobank – безкоштовно! А далі поповнюйте мобільний, оплачуйте комунальні та інші послуги без будь-якої комісії..